Pokoje i wnętrza

 

 Wszystkie pokoje gościnne w Siedlisku są wyposażone w łazienki. 
W jadalni jest dostęp do wody bieżącej, herbaty i kawy 24h, oraz lodówki. Klimat zapewniają zabytkowe talerze, oraz stary kredens, który służy jako szwedzki stół podczas sutych śniadań.

 

 Sala kominkowa - bawialnia z kanapami, kominkiem, planszówkami i biblioteczką. Wi-Fi dostępne jest w większości pomieszczeń jednak w kominkowej jest najlepszy zasięg. W Siedlisku nie ma żadnego telewizora, bo oglądać lubimy na dużym ekranie, niemal jak w kinie. Można obejrzeć też mecz czy inne takie rozrywki... - jednak jest to opcja dostępna tylko przez Internet.

 

Wakacje na łonie przyrody

 

 Od gości wiemy, że to super miejsce na leniwy wypoczynek, twórcze spędzenie czasu np.  z pędzlem w plenerze czy aparatem przy stawie.

Miłośnicy ruchu nie będą się nudzić w wodzie, na kajaku czy rowerze. Biegać i spacerować też jest gdzie.

... więcej

... więcej

Sielsko anielsko

czyli co znajdziecie w Siedlisku Szwałk

Mazury Garbate, zielone płuca Polski

 

 Siedlisko to niezwykłe miejsce, taki polski koniec świata - w najlepszym tego słowa znaczeniu. Mało tu ludzi, mało samochodów za to dużo drzew i zwierząt więc mamy czyste powietrze i moc wrażeń w końcu mówi się o nas zielone płuca polski.

 

 Bliski kontakt z przyrodą pozwala odpocząć nawet tym najbardziej zestresowanym a u nas można tego doświadczyć bez zbędnego starania, wystarczy być!

Dom nad jeziorem z prywatną plażą

 

 Teren Siedliska to 5 ha zielonej przestrzeni z linią brzegową. Pensjonat mieści się w domu nad jeziorem z prywatną plażą.

 

 Staw, łąka, domowy ogródek, boisko do siatkówki czy kometki, hamakowe zakamarki, huśtawki z widokiem oraz mnóstwo miejsca na jogę czy leżakowanie.

Nasza Kuchnia

 

 Jedzenie to nasza pasja, co widać słychać i czuć...

 

Mamy OPEN GARDEN gdzie można poskubać EKO porzeczek, natomiast na śniadania i obiadokolacje zapraszamy do jadalni.

 

 

... więcej

siedlisko.szwalk@gmail.com  

tel. 515 783 198

Siedlisko Szwałk
Szwałk 8
19-411  Świętajno
woj. warmińsko-mazurskie

siedlisko.szwalk@gmail.com
t: 515  783   198
t: 604 562 948