tel. 515 783 198

siedlisko.szwalk@gmail.com  

Siedlisko Szwałk

Szwałk 8

19-411  Świętajno

woj. warmińsko-mazurskie


siedlisko.szwalk@gmail.com

t: 515  783   198

t: 604 562 948

Byliśmy mieszczuchami, którzy nie do końca akceptują wszystkie miejskie przypadłości. Znaleźliśmy Nasz Szwałk, gdzie budujemy przyjazne miejsce do realizowania pasji i życia z naturą.

Agnieszka: postanowiłam zmienić klimatyzację na świeże powietrze, marynarkę na dres, klawiaturę na motykę i przenieść się do Puszczy Boreckiej nad jeziorem. Wierzę, że człowiek może zrobić wszystko co może sobie wyobrazić, jeśli tylko jest gotowy spróbować.

 

 Michał: bawi się kreowaniem smaku w kuchni i pasjami rżnie drewno. Jest wielkim miłośnikiem zwierząt i gawędziarzem, czasem daje się namówić by przy blasku ogniska podzielić się tym co urodziła jego kreatywna głowa, ku uciesze większości.

 W sumie Siedlisko zamieszkuje ośmioro indywidualistów. Łącznie mamy 28 nóg, 7 ogonków, a dwoje z nas mówi ludzkim głosem. Bardzo lubimy zwierzęta. Mieszka z nami rudawy kot - zwany Rudym lub po prostu Kotem. Gdyby jednak miał nazywać się słowem, które najczęściej słyszy, nazywałby się Złaź. Pies Sernik - przytulas i poczciwiec.

Ostatnio dołączyła kotka Szajba a po kilku miesiącach pojawiły się kociaki (2 mieszkają u naszych sąsiadów a 2 zostały z nami)  Gruba i Kulek. Imiona kociąt stety/niestety stały się ich programem życiowym. Kulek śpi zwinięty w kulkę i uwielbia być przytulany a Gruba, cóż, ciągle jest na diecie i nie wiem czy nie łatwiej byłoby jej zmienić imię.

Żeby Sernik nie czuł się samotny zaadoptowaliśmy kundlradora Kluska, jest najmłodszym członkiem naszego stada, co nie oznacza, że jest najmniejszy. Mamy nadzieję, że w przyszłości dołączy do nas  świnka, oczywiście w roli domownika, choć panika odnośnie ASF skutecznie nas od tego odwodzi.

 
 Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć